Дитина в школі. Поради батькам.
З 19 січня 2019 року в Україні почав діяти новий Закон про цькування і введено поняття «булінг», якого в українському законодавстві раніше не було.
Поради батькам
Купуєте малюку іграшки кожного тижня, а вони йому все одно швидко набридають? Живчик дасть вам декілька корисних порад.
Загартування – серйозна справа, яка потребує певних зусиль й бажання виростити здорову сильну дитину.
Зараз у багатьох родин є комп’ютер. Якщо ним користуються дорослі, це означає, що рано чи пізно з цим дивом техніки познайомляться й діти, навіть якщо сьогодні вони – лише немовлята в пелюшках. Коли потрібно починати знайомити дитину з комп’ютером? Можливо, до певного часу варто заборонити їй навіть наближатися до нього? Чи навпаки, підштовхнути до ближчого знайомства?
Зазвичай цю кризу пов′язують з тим, що дитина пішла до школи: саме там із нею відбуваються всі важливі психологічні метаморфози, а звична ігрова мотивація змінюється на цілком дорослу - пізнавальну.
У даній статті подано цінні вказівки з області покарань та заохочень дітей у сім'ї
Сьогодні комп’ютер є практично в кожній родині. Але якщо батькам комп’ютер цікавий в якості джерела інформації, то маля захоче взяти участь в процесі, натискати на клавіші. Перше, що його зацікавить – це комп’ютерні ігри. Та чи безпечні вони для дітей?
Батьки, у яких підростають діти - школярі, рано чи пізно стикаються з проблемою неуспішності з того чи іншого предмету. Причин на це може бути декілька. Можливо, шкільний вчитель недостатньо грамотний або терплячий. Іноді самі батьки не можуть приділяти достатньо уваги дитині, не займаються з нею та не допомагають виконувати домашні завдання. У цьому випадку, зазвичай, доводиться звернутися за допомогою до професійного педагога.