Дитина в школі. Поради батькам

  • 12.07.2021

Дитина в школі. Поради батькам.

Що таке булінг (цькування) в закладі освіти та як йому протидіяти

Що таке булінг (цькування) в закладі освіти та як йому протидіяти

  • 19.07.2020

З 19 січня 2019 року в Україні почав діяти новий Закон про цькування і введено поняття «булінг», якого в українському законодавстві раніше не було.

Щоб іграшки не набридали

Купуєте малюку іграшки кожного тижня, а вони йому все одно швидко набридають? Живчик дасть вам декілька корисних порад.

Якщо хочеш бути здоровим – загартовуйся!

Загартування – серйозна справа, яка потребує певних зусиль й бажання виростити здорову сильну дитину.

Комп’ютер: ворог чи друг?

Зараз у багатьох родин є комп’ютер. Якщо ним користуються дорослі, це означає, що рано чи пізно з цим дивом техніки познайомляться й діти, навіть якщо сьогодні вони – лише немовлята в пелюшках. Коли потрібно починати знайомити дитину з комп’ютером? Можливо, до певного часу варто заборонити їй навіть наближатися до нього? Чи навпаки, підштовхнути до ближчого знайомства?

Криза 7 років: дитина майже доросла!

Зазвичай цю кризу пов′язують з тим, що дитина пішла до школи: саме там із нею відбуваються всі важливі психологічні метаморфози, а звична ігрова мотивація змінюється на цілком дорослу - пізнавальну.

Як уникнути насильства у сім

  • 20.11.2018
  • Тетяна Трофімова

У даній статті подано цінні вказівки з області покарань та заохочень дітей у сім'ї

Віртуальний світ: чи дитячі ці комп’ютерні ігри?

  • 05.11.2018

Сьогодні комп’ютер є практично в кожній родині. Але якщо батькам комп’ютер цікавий в якості джерела інформації, то маля захоче взяти участь в процесі, натискати на клавіші. Перше, що його зацікавить – це комп’ютерні ігри. Та чи безпечні вони для дітей?

Коли дитині потрібен репетитор?

  • 24.10.2018
  • Анастасия Молокова
  • zhivchik.ua

Батьки, у яких підростають діти - школярі, рано чи пізно стикаються з проблемою неуспішності з того чи іншого предмету. Причин на це може бути декілька. Можливо, шкільний вчитель недостатньо грамотний або терплячий. Іноді самі батьки не можуть приділяти достатньо уваги дитині, не займаються з нею та не допомагають виконувати домашні завдання. У цьому випадку, зазвичай, доводиться звернутися за допомогою до професійного педагога.