• Головна
  • Матеріально-технічне забезпечення

Матеріально-технічне забезпечення

Вишгородський ліцей «Сузір’я» Вишгородської міської ради розміщений в будівлі одного учбового корпусу 1988 року побудови, загальною площею всіх приміщень 6893 м², приміщення закладу – типове, проектна потужність установи – 980 учнів. А навчається – 1830 учнів.

 

Заклад розташований за адресою: 07301, Київська обл., м. Вишгород, вул. Кургузова, 15.

 

Ліцей знаходиться у комунальній власності Вишгородської об’єднаної територіальної громади.

 

Стан будівлі – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Навчання відбувається в дві зміни. Середня наповнюваність класів по школі складає 32 учні.

 

Заклад здійснює свою діяльність відповідно до Статуту, затвердженого відповідно до рішення Вишгородської міської ради від 29.12.2019 №4/11.

 

Територія закладу становить 4,234 га, огороджена та утримується в задовільному стані.

 

З 2019 року ведеться будівництво додаткового корпусу для навчання учнів початкової школи.


Земля, надана в користування закладу, використовується за призначенням, огороджена, утримується в належному санітарно-гігієнічному стані.

 

Для реалізації освітнього процесу в школі наявні 43 класних кімнати (з них – 14 для навчання учнів початкової школи) та 14 навчальних кабінетів, 2 спортивні зали, актова зала, їдальня, 2 майстерні з трудового навчання (слюсарна та столярна майстерні), спортивний майданчик реконструйований.

 

Заклад освіти має: кабінет психолога, медичний пункт, кабінет директора, кабінет секретаря, 2 кабінети заступників директора, кабінет заступника з виховної роботи, педагога-організатора та соціального педагога, бухгалтерію, кабінети фізики, хімії, біології, іноземної мови, математики, дві роздягальні для учнів на уроки з фізичної культури, бібліотеку.

 

Кожен навчальний кабінет укомплектований партами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця педагогічного працівника в класних кімнатах, навчальних кабінетах; шафами у кожному навчальному кабінеті; класними дошками для кожної класної кімнати, навчального кабінету.

 

У кабінетах математики, іноземної мови, фізики, хімії, біології, інформатики та 14 класних приміщеннях початкової школи встановлено мультимедійні комплекси, персональні комп’ютери, багатофункціональні пристрої, ламінатори.

 

У кабінетах інформатики встановлені навчальні комп’ютерні комплекси 12+1 з ліцензованим програмним забезпеченням. Усі комп’ютери знаходяться в локальній мережі та підключені до мережі Internet. Кабінети інформатики відповідають вимогам чинних Державних санітарних правил та норм влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30 грудня 1998 р. №9 та Положенню про кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2004 р. №407.

 

Члени адміністрації використовують 6 комп’ютерів. Крім того, установлено 3 комп’ютери в бібліотеці.

 

У школі на всіх поверхах та в кожному блоці працюють точки доступу до мережі Інтернет через Wi-Fi технології.

 

Завдяки підключенню до мережі Інтернет заклад здійснює електронний документообіг з Департаментом освіти, соціально-гуманітарним управлінням, іншими загальноосвітніми закладами та установами.

 

Електронна адреса закладу: vshsuzirya@ukr.net

 

Сайт закладу: https://vshsuzirya.com.ua


Офіційна сторінка facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100057308145579


Офіційний канал YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCPepH6MO8oAet43x9533NPA

 

Основними напрямками діяльності закладу освіти в процесі інформатизації є: інформаційно-технічне забезпечення школи; підвищення компетентності вчителів і учнів в області сучасних інформаційних технологій; інформатизація освітнього процесу в школі; моніторинг якості освіти; розвиток шкільної медіатеки, медіаосвіти, віртуальної бібліотеки; участь в інтернет-проектах; електронний документообіг; використання інформаційних технологій в освітній статистичній звітності.

 

Кожен навчальний кабінет має паспорт, в якому відображені загальні санітарно-гігієнічні умови приміщення кабінету, організація робочих місць, режим роботи кабінету, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання, постійні і змінні експозиції, в більшості кабінетів систематизовано навчально-методичне забезпечення.

 

Всі кабінети, де проводяться навчальні заняття, відповідають Державним санітарним правилам і нормам влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації освітнього процесу, які затверджені наказом МОН України від 25.09.2020 р. за № 2205 та зареєстровані в Міністерстві юстиції України 10 листопада 2020 р. за № 1111/35394.        

 

Навчально-методичне забезпечення дозволяє в повному обсязі виконувати навчальні програми, за якими працює колектив учителів.