• Головна
  • Матеріально-технічне забезпечення

Матеріально-технічне забезпечення

Вишгородська спеціалізована школа «Сузір’я» Вишгородської районної ради Київської області розміщена в будівлі одного учбового корпусу 1988 року побудови, загальною площею всіх приміщень 6893 м², приміщення закладу – типове, проектна потужність установи – 900 учнів. А навчається – 1748 учнів.

 

Заклад розташований за адресою: Київська обл., м. Вишгород, вул. Кургузова, 15.

 

Школа знаходиться у комунальній власності Вишгородського району.

 

Стан будівель – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Навчання відбувається в дві зміни. Середня наповнюваність класів по школі складає 32 учні.

 

Заклад здійснює свою діяльність відповідно до Статуту, затвердженого відповідно до рішення Вишгородської районної ради від 19.12.2019 № 732-42-VII.

 

Територія закладу становить 4,234 га, огороджена та утримується в задовільному стані.

 

З 2019 року ведеться будівництво другого корпусу для навчання учнів початкової школи. Земля, надана в користування закладу, використовується за призначенням, огороджена, утримується в належному санітарно-гігієнічному стані.

 

Для реалізації освітнього процесу в школі наявні 43 класних кімнати (із них – 13 для навчання учнів початкової школи) та 14 навчальних кабінетів, 2 спортивні зали, актова зала, їдальня, 2 майстерні з трудового навчання (слюсарна та столярна майстерні), спортивний майданчик добудовується.

 

У закладі наявні: кабінет української мови та літератури; кабінет інших мов та літератур; кабінет математики; кабінет іноземної мови; кабінет біології; кабінети фізики; кабінет хімії; три кабінети інформатики.

 

Заклад освіти має: кабінет психолога, медичний пункт, кабінет директора, кабінет секретаря, 2 кабінети заступників директора, кабінет педагога-організатора та соціального педагога, бухгалтерію, підсобки (фізики, хімії, біології),  дві роздягальні для учнів на уроки з фізичної культури, бібліотеку.

 

Кожен навчальний кабінет укомплектований партами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця педагогічного працівника в класних кімнатах, навчальних кабінетах; шафами у кожному навчальному кабінеті; класними дошками для кожної класної кімнати, навчального кабінету.

 

У кабінеті математики, кабінеті іноземної мови, кабінеті інформатики та 12 класних приміщеннях початкової школи встановлено мультимедійні комплекси. У кожному приміщенні, де навчаються учні початкової школи, та у кабінеті іноземної мови встановлено багатофункціональні пристрої.

 

У даних кабінетах інформатики встановлені навчальні комп’ютерні комплекси 12+1 з ліцензованим програмним забезпеченням. Усі комп’ютери знаходяться в локальній мережі та підключені до мережі Internet. Кабінети інформатики відповідають вимогам чинних Державних санітарних правил та норм влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30 грудня 1998 р. №9 та Положенню про кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2004 р. №407.

 

Члени адміністрації використовують 6 комп’ютерів. Крім того, установлено 3 комп’ютери в бібліотеці.

 

У школі працюють 2 точки доступу до мережі Інтернет через Wi-Fi технології.

 

Завдяки підключенню до мережі Інтернет заклад здійснює електронний документообіг з Департаментом освіти, відділом освіти, методичним кабінетом, іншими загальноосвітніми закладами та установами.

 

Електронна адреса закладу: vshsuzirya@ukr.net.

 

Сайт закладу: https://vshsuzirya.com.ua.

 

Основними напрямками діяльності закладу освіти в процесі інформатизації є: інформаційно-технічне забезпечення школи; підвищення компетентності вчителів і учнів в області сучасних інформаційних технологій; інформатизація освітнього процесу в школі; моніторинг якості освіти; розвиток шкільної медіатеки, медіаосвіти, віртуальної бібліотеки; участь в інтернет-проектах; електронний документообіг; використання інформаційних технологій в освітній статистичній звітності.

 

Кожен навчальний кабінет має паспорт, в якому відображені загальні санітарно-гігієнічні умови приміщення кабінету, організація робочих місць, режим роботи кабінету, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання, постійні і змінні експозиції, в більшості кабінетів систематизовано навчально-методичне забезпечення.

 

Всі кабінети, де проводяться навчальні заняття, відповідають Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, яке затверджене наказом МОН України за № 601 від 20.07.2004 р., Державним санітарним правилам і нормам влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації освітнього процесу, які погоджені листом МОН України від 05.06.2001 р. за № 1/12-1459 та затверджені Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 14.08.2001 р. за № 63, в них створені необхідні умови для занять.        

 

Навчально-методичне забезпечення дозволяє в повному обсязі виконувати навчальні програми, за якими працює колектив учителів.