Про заходи щодо запобігання занесенню і поширенню коронавірусу

  • 16.09.2021

НАКАЗ
30 серпня 2021 р.                                                           

№ 92-З                                                                                                                 

Про заходи щодо запобігання занесенню і поширенню
гострої респіраторної хвороби,
спричиненої коронавірусом 2019-nCoV
у закладі освіти


Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 19.01.2021 №34910/0/1-21 щодо особливостей організації навчання у закладах освіти в 2021/2022 навчальному році, згідно з листом Міністерства освіти і науки України від 23.07.2021 №1/10-3101, з урахуванням можливих загроз, пов’язаних з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 у закладі освіти,

НАКАЗУЮ:

1.     Строго дотримуватися протиепідемічних заходів.
2.     Обмежити вхід до закладу освіти особам, які не беруть участь в освітньому процесі, в тому числі батькам учнів.
3.     Класним керівникам 1-11-х класів:
·        нагадувати дітям правила особистої гігієни (користування одноразовими сухими та вологими серветками, необхідність частого миття рук з милом тощо) та правила профілактики вірусних захворювань, зокрема, коронавірусу 2019-nCoV.
4.     Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи                                                                         О.Б. Горгота

Г Р А Ф І К проведення батьківських зборів першокласників (2021-2022 н. р.)

  • 08.06.2021

Клас

Дата

Час

Приміщення

1-А

14.06.2021 р.

18.00

Актова зала

1-Б

15.06.2021 р.

17.00

Актова зала

1-В

15.06.2021 р.

19.00

Актова зала

1-Г

10.06.2021 р.

18.00

Актова зала

1-Д

16.06.2021 р.

18.00

Актова зала

1-Е

17.06.2021 р.

18.00

Актова зала

1-Ж

11.06.2021 р.

18.00

Актова зала

Список дітей, зарахованих до 1-Ж класу (НУШ) на 2021-2022 н. р. (оновлений)

  • 07.06.2021


Класний керівник – Чекаленко Христина Олексіївна

Списки дітей,

зарахованих до 1-Ж класу (НУШ) на 2021-2022 н. р.

Класний керівник – Чекаленко Христина Олексіївна

№ з/п

                          П.І.П. дитини

 

 

1.      

Авраменко Катерина Олексіївна

 

 

2.      

Антонюк Владислава Ігорівна

 

 

3.      

Бєлєнікіна Дарина Володимирівна

 

 

4.      

Борисенко Поліна Олександрівна

 

 

5.      

Британ Діана Іванівна

 

 

6.      

Будник Іван Миколайович

 

 

7.      

Гладков Артем Олексійович

 

 

8.      

Григорович Данило Кирилович

 

 

9.      

Грошев Георгій Володимирович

 

 

10.  

Жданова Поліна Дмитрівна

 

 

11.  

Ізварзіна Ангеліна Максимівна

 

 

12.  

Ільєнко Лев Олексійович

 

 

13.  

Іспалатов Артем Михайлович

 

 

14.  

Кайда Єва Віталіївна

 

 

15.  

Кияниця Таїсія Ігорівна

 

 

16.  

Кравчук Софія Віталіївна

 

 

17.  

Кремінський Максим Романович

 

 

18.  

Кривенко Олександр Іванович

 

 

19.  

Обєдніков Богдан Романович

 

 

20.  

Садіков Амір Русланович

 

 

21.  

Сакун Аліса Юріївна

 

 

22.  

Середа Дмитро Вадимович

 

 

23.  

Слободянюк Владислава Олександрівна

 

 

24.  

Тимченко Іван Юрійович

 

 


Список дітей, зарахованих до 1-Е класу (НУШ) на 2021-2022 н. р. (оновлений)

  • 07.06.2021

Списки дітей,

зарахованих до 1-Е класу (НУШ) на 2021-2022 н. р.

Класний керівник – Іванова Ольга Олександрівна

№ з/п

                          П.І.П. дитини

 

 

1.      

Андрющина Ніна Олександрівна

 

 

2.      

Баланюк Максим Ернестович

 

 

3.      

Буряков Давід Сергійович

 

 

4.      

Васильєва Кіра Євгеніївна

 

 

5.      

Ворфоломєєва Анна Русланівна

 

 

6.      

Гегельська  Єва Едуардівна

 

 

7.      

Закусіло Олеся Русланівна

 

 

8.      

Кореняк Артем Сергійович

 

 

9.      

Корнієнко Семен Костянтинович

 

 

10.  

Костомигіна Кароліна Максимівна

 

 

11.  

Кучер Максим Андрійович

 

 

12.  

Лєбєдєв Данііл Олександрович

 

 

13.  

Метлик Марк Владиславович

 

 

14.  

Павленко Ігор Павлович

 

 

15.  

Пожалова Альбіна Святославівна

 

 

16.  

Приз-Чорна Поліна Ігорівна

 

 

17.  

Середа Вадим Сергійович

 

 

18.  

Слушний Іван Олександрович

 

 

19.  

Срібний Євген Олегович

 

 

20.  

Тамбулатова Надія Дмитрівна

 

 

21.  

Терсіна Кароліна Русланівна

 

 

22.  

Хміль Анатолій Юрійович

 

 

23.  

Хоменко Роман Тарасович

 

 

24.  

Цибань Владислав Антонович

 

 

25.  

Чудак Анна Анатоліївна

 

 

26.  

Шупік Катерина Валеріївна

 

 

27.  

Яровий Михайло В’ячеславович

 

 

28.  

Яцюк Ярослав Олександрович

 

 

29.  

Соломонова Аніта Дмитрівна

 

 

30.  

Чорна  Кіра Вікторівна

 

 

31.  

Свєтушкін Артем  Антонович

 

 

32.  

Буряк  Ксенія  Андріївна

 

 

33.  

Нагорна  Вікторія  Віталіївна

 

 



Список дітей, зарахованих до 1-Д класу (ОТ «Росток») на 2021-2022 н. р. (оновлений)

  • 07.06.2021


Списки дітей,

зарахованих до 1-Д класу (ОТ «Росток») на 2021-2022 н. р.

Класний керівник – Некряч Оксана Миколаївна

№ з/п

                          П.І.П. дитини

 

 

1.      

Бахмач Дмитро Антонович

 

 

2.      

Білоус Поліна Анатоліївна

 

 

3.      

Вашека Назар Олександрович

 

 

4.      

Войтенко Дмитро Андрійович

 

 

5.      

Глущенко Андрій Андрійович

 

 

6.      

 

 

 

7.      

Длогуш Софія Іванівна

 

 

8.      

Захарченко Владислав Олексійович

 

 

9.      

Іванюк Анастасія Пилипівна

 

 

10.  

Кидисюк Дар’я Олегівна

 

 

11.  

Курилко Всеволод Володимирович

 

 

12.  

Кустарьов Арсеній Юрійович

 

 

13.  

Мельник Крістіан Романович

 

 

14.  

Мельник Олександра Іванівна

 

 

15.  

Мельникова Карина Павлівна

 

 

16.  

Менг Савелій Георгійович

 

 

17.  

Нагайчук Злата Артемівна

 

 

18.  

Павленко Мурат-Алі Ідрісович

 

 

19.  

Павленко Ясмін-Батул Ідрісівна

 

 

20.  

Пацай Софія Сергіївна

 

 

21.  

Пащенко Іван Вікторович

 

 

22.  

Полторак Кирило Владиславович

 

 

23.  

Садихов Ібрагім Русланович

 

 

24.  

Сівка Денис Михайлович

 

 

25.  

Слободчик Злата Романівна

 

 

26.  

Трошина Вероніка Миколаївна

 

 

27.  

Худик Степан Степанович

 

 

28.  

Шевченко Марія Микитівна

 

 


Список дітей, зарахованих до 1-Г класу (ОТ «Росток») на 2021-2022 н. р. (оновлений)

  • 07.06.2021


Списки дітей,

зарахованих до 1-Г класу (ОТ «Росток») на 2021-2022 н. р.

Класний керівник – Михайленко Таїсія Олександрівна

№ з/п

                          П.І.П. дитини

 

 

1.      

Боровичк Златослава Романівна

 

 

2.      

Брагарник Уляна Дмитрівна

 

 

3.      

Волинкіна Варвара Володимирівна

 

 

4.      

Гелюта Анастасія Костянтинівна

 

 

5.      

Гоменюк Костянтин Михайлович

 

 

6.      

Губар Аріна Анатоліївна

 

 

7.      

Денисенко Анна Денисівна

 

 

8.      

Дмитрієнко Ілля Андрійович

 

 

9.      

Завгородня Богдана О.

 

 

10.  

Зіняк Ярина Андріївна

 

 

11.  

Іванова Вероніка Вадимівна

 

 

12.  

Кислий Кирило Сергійович

 

 

13.  

Король Ростислав Ігорович

 

 

14.  

Костенко Михайло Костянтинович

 

 

15.  

Кот Ігор Андрійович

 

 

16.  

Мариніч Марія Ігорівна

 

 

17.  

Машков Гліб Андрійович

 

 

18.  

Нєфєдьєв Кирило Олександрович

 

 

19.  

Островська Ольга Володимирівна

 

 

20.  

Передерій Євдокія Віталіївна

 

 

21.  

Петрук Микола Юрійович

 

 

22.  

Сахарова Анстасія Федорівна

 

 

23.  

Сидоренко Іван Ярославович

 

 

24.  

Смирнов Дмитро Романович

 

 

25.  

Хом’як Дмитро Вікторович

 

 

26.  

Чекаленко Максим Сергійович

 

 

27.  

Шевченко Олексій Михайлович

 

 

28.  

Шигімагін Данило Володимирович

 

 

Список дітей, зарахованих до 1-В класу (ОТ «Росток») на 2021-2022 н. р.(оновлений)

  • 07.06.2021

Списки дітей,

зарахованих до 1-В класу (ОТ «Росток») на 2021-2022 н. р.

Класний керівник – Походощук Тетяна Миколаївна

№ з/п

                          П.І.П. дитини

 

 

1.      

Аббасов Антон Рауфович

 

 

2.      

Ващук Іван Андрійович

 

 

3.      

Гонтаренко Гнат Олександрович

 

 

4.      

Гордієнко Анна Миколаївна

 

 

5.      

Єгорова Єлизавета Юріївна

 

 

6.      

Золотарьова  Єва Антонівна

 

 

7.      

Кириченко Надія Олександрівна

 

 

8.      

Кислий Платон Олексійович

 

 

9.      

Кім Олександра Володимирівна

 

 

10.  

Ковальчук-Ільїна Віра Віталіївна

 

 

11.  

Кравченко Кіра Богданівна

 

 

12.  

Мандзюк Кароліна Тарасівна

 

 

13.  

Марисик Матвій Русланович

 

 

14.  

Матата Моніка Віталіївна

 

 

15.  

Матковський Владислав Романович

 

 

16.  

Мороз Олексій Андрійович

 

 

17.  

Новоселов Юрій Данилович

 

 

18.  

Панченко Марія Володимирівна

 

 

19.  

Пацай Іванна Віталіївна

 

 

20.  

Пироженко Олексій Володимирович

 

 

21.  

Пілат Даніїл Олександрович

 

 

22.  

Пічіян Єгор Сергійович

 

 

23.  

Терехова Христина Дмитрівна

 

 

24.  

Ухань Марія Юріївна

 

 

25.  

Федорко Микола  Олексійович

 

 

26.  

Чуж Вікторія Сергіївна

 

 

27.  

Швидченко Михайло Ярославович

 

 

28.  

Ящук Аліса Олександрівна

 

 

29.  

Гордієнко Анна Ігорівна

 

 



Список дітей, зарахованих до 1-Б класу (НУШ) на 2021-2022 н. р. (оновлений)

  • 07.06.2021

Списки дітей,

зарахованих до 1-Б класу (НУШ) на 2021-2022 н. р.

Класний керівник – Лінська Тамара Іванівна

№ з/п

                          П.І.П. дитини

 

 

1.      

Бай Мілана Андріївна

 

 

2.      

Барсукова Варвара Аркадіївна

 

 

3.      

Башкінцев Дамір Дмитрович

 

 

4.      

Білецька Олександра Павлівна

 

 

5.      

Гапоненко Маргарита Русланівна

 

 

6.      

Гончаренко Кіра Олександрівна

 

 

7.      

Гончаров Кирило Андрійович

 

 

8.      

Жарков Марк Денисович

 

 

9.      

Зеленський Артем Максимович

 

 

10.  

Івасів Тимофій Андрійович

 

 

11.  

Кастравець Ксенія Семенівна

 

 

12.  

Клімова Евеліна Ігорівна

 

 

13.  

Куртенко Поліна Володимирівна

 

 

14.  

Кухарев Юрій Євгенійович

 

 

15.  

Марченко Нікіта Віталійович

 

 

16.  

Машкевич Віра Олександрівна

 

 

17.  

Неровна Христина Олександрівна

 

 

18.  

П’ятибратов Леонард Дмитрович

 

 

19.  

Рева Артем Олексійович

 

 

20.  

Рябенко Владислав Андрійович

 

 

21.  

Світельський Ілля Романович

 

 

22.  

Сиплива Софія Дмитрівна

 

 

23.  

Старик Олександр Володимирович

 

 

24.  

Тітова Аріна Антонівна

 

 

25.  

Туряниця Андрій Андрійович

 

 

26.  

Шевцова Діана Володимирівна

 

 

27.  

Школьний Андрій Олегович

 

 

28.  

Штура Марко Денисович

 

 

29.  

Кобзар Анна мВолодимирівна

 

 

30.  

Булуттеківн Ельмір Хікметович

 

 

31.  

Козловський- Ремажевський Кіріл Андрійович

 

 

32.  

Шалай Кіріл –Деніз Ресульович

 

 

33.  

Коврига Микита Олександрович

 

 



Список дітей, зарахованих до 1-А класу (НУШ) на 2021-2022 н. р. (оновлений)

  • 07.06.2021

Списки дітей,

зарахованих до 1-Б класу (НУШ) на 2021-2022 н. р.

Класний керівник – Лінська Тамара Іванівна

№ з/п

                          П.І.П. дитини

 

 

1.      

Бай Мілана Андріївна

 

 

2.      

Барсукова Варвара Аркадіївна

 

 

3.      

Башкінцев Дамір Дмитрович

 

 

4.      

Білецька Олександра Павлівна

 

 

5.      

Гапоненко Маргарита Русланівна

 

 

6.      

Гончаренко Кіра Олександрівна

 

 

7.      

Гончаров Кирило Андрійович

 

 

8.      

Жарков Марк Денисович

 

 

9.      

Зеленський Артем Максимович

 

 

10.  

Івасів Тимофій Андрійович

 

 

11.  

Кастравець Ксенія Семенівна

 

 

12.  

Клімова Евеліна Ігорівна

 

 

13.  

Куртенко Поліна Володимирівна

 

 

14.  

Кухарев Юрій Євгенійович

 

 

15.  

Марченко Нікіта Віталійович

 

 

16.  

Машкевич Віра Олександрівна

 

 

17.  

Неровна Христина Олександрівна

 

 

18.  

П’ятибратов Леонард Дмитрович

 

 

19.  

Рева Артем Олексійович

 

 

20.  

Рябенко Владислав Андрійович

 

 

21.  

Світельський Ілля Романович

 

 

22.  

Сиплива Софія Дмитрівна

 

 

23.  

Старик Олександр Володимирович

 

 

24.  

Тітова Аріна Антонівна

 

 

25.  

Туряниця Андрій Андрійович

 

 

26.  

Шевцова Діана Володимирівна

 

 

27.  

Школьний Андрій Олегович

 

 

28.  

Штура Марко Денисович

 

 

29.  

Кобзар Анна мВолодимирівна

 

 

30.  

Булуттеківн Ельмір Хікметович

 

 

31.  

Козловський- Ремажевський Кіріл Андрійович

 

 

32.  

Шалай Кіріл –Деніз Ресульович

 

 

33.  

Коврига Микита Олександрович

 

 

12-дівчат, 14-хлопців

Батьківські збори 5х класів 2021-2022 навчального року

  • 02.06.2021

ДО   УВАГИ  

БАТЬКІВ   5х класів 2021-2022 навчального року!

Батьківські збори 

03 червня 2021 р.

(четвер)

о 12 год  00 хв

в онлайн форматі

Посилання на відео:

https://www.youtube.com/watch?v=c1nEKDIPoAg