Підготовка нового формату шкільного харчування

  • 15.01.2020

Шановні батьки!
З кінця минулого року триває активний процес реформування системи шкільного харчування у закладах загальної середньої освіти Вишгородського району. Фактично ми плануємо відновити традиційну систему шкільного харчування, яка була зруйнована 10 років тому.
Оновлена система має на меті покращити якість харчування дітей та передбачає відмову від фірм-посередників із надання послуг з гарячого харчування, включення до штату шкіл кухарів, які готуватимуть страви на місці, контроль адміністрації школи та батьків над якістю продуктів харчування, процесом приготування їжі та станом харчоблоків, а також запровадження буфетної форми харчування.
Станом на сьогодні відділом освіти Вишгородської РДА вже проведені відповідні відкриті тендерні процедури на закупівлю нового кухонного приладдя, посуду, всіх груп товарів, що необхідні для повноцінного харчування учнів.
Зараз відбувається процес укладання договорів з постачальниками та працевлаштування працівників їдалень, завозитиметься технологічне обладнання, посуд, кухонний інвентар, продукти харчування, налагоджуватиметься робота відповідно до норм законодавства.
Безумовно, повноцінний перехід на оновлену систему організації шкільного харчування організаційно є достатньо складним та тривалим процесом, який відділом освіти Вишгородської РДА спільно із адміністраціями шкіл максимально пришвидшують, але в деяких випадках є ймовірність затримки організації гарячого харчування на певний проміжок часу (1-2 тижні).
За вказаних обставин завчасно приносимо вибачення за можливі затримки початку повноцінного харчування, просимо з розумінням поставитися до цього та за можливості забезпечити вашу дитину сухим ланчем під час збору до школи.
Зі свого боку відділ освіти Вишгородської РДА та адміністрація школи оперативно інформуватиме вас про процес запуску нового формату харчування та початок роботи шкільних буфетів.
Дякуємо за розуміння!
З повагою відділ освіти Вишгородської РДА

Пам'ятка "Безпечні зимові канікули"

  • 02.01.2020
Дотримуйся:
  • правил дорожнього руху; 
    правил електробезпеки; 
    правил протипожежної безпеки; 
    правил поведінки на воді; 
    правил поведінки з вибухонебезпечними предметами.
  • Категорично забороняється :
    контактувати з незнайомими людьми; 
    перебувати на об’єктах незавершеного будівництва;
    відвідувати водоймища без нагляду дорослих; 
    розпалювати вогнища у лісі; 

Шановні батьки! 

Будьте самі прикладом для дітей в будь-яких ситуаціях,
особливо тих, які пов’язані зі збереженням здоров’я та життя Вашої дитини!

Пам’ятка 

«Безпечні зимові канікули»

Дорогі діти!

Незабаром  зимові канікули — пора відпочинку, свят та розваг. Але для того, щоб канікули були веселими й корисними, необхідно 

памятати про безпечну поведінку!

Правила поведінки на водоймах,  вкритих кригою:

  • Не можна з’їжджати на лижах із крутого берега на кригу: у разі різкого навантаження він може провалитися.
  • Категорично забороняється дітям грати на тонкій кризі.
  • Небезпечно бути біля берегів, де найчастіше виникають промоїни, тріщини й розриви льоду.
  • На льоду  краще  мати при  собі  знаряддя  безпеки  (лижі,  мотузку, палицю).
  • Обходь місця, вкриті товстим шаром снігу: під снігом лід завжди тонший; тонкий лід і там, де розливаються джерела, де швидка течія або струмок впадає в річку.
  • Переходь річку тільки у встановлених місцях, товщина льоду має бути не менше за 15-20 см.
  • Катайся на ковзанах лише в перевірених та обладнаних для цього місцях.
  • Якщо лід почав тріщати та з’явилися характерні тріщини, негайно повертайся на берег. Не біжи, відходь повільно, не відриваючи ніг від льоду.

Обережно: бурульки!

  • Нестійкі погодні умови — відлига вдень і заморозки вночі — сприяють активному утворенню бурульок на покрівлях споруд (особливо старих будинків із похилим дахом) та великих деревах.
  • Будь особливо уважним, проходячи біля будинків або високих дерев. Спершу впевнись у відсутності загрози падіння льодових наростів.
  • Якщо це можливо, тримайся на відстані від будинків та інших споруд, обираючи найбільш безпечний маршрут руху.
  • У жодному разі не заходь за спеціальні огорожі поблизу будинків або дерев.

Правила поведінки під час ожеледиці

  • Ходи не поспішаючи, ноги злегка розслаб у колінах, ступай на всю підошву. Руки мають бути вільні. Пам’ятай, що поспіх збільшує небезпеку під час ожеледиці, тому виходь із будинку заздалегідь.
  • У разі порушення рівноваги швидко присядь — це найбільш реальний шанс утриматися на ногах.
  • Падай   із мінімальною шкодою для свого здоров’я. Відразу присядь, щоб знизити висоту. У момент падіння зберись, напруж м’язи, а доторкнувшись до землі, обов’язково перекотися — удар, спрямований на тебе, зменшиться.
  • Не тримай руки в кишенях: це збільшує можливість не тільки падіння, а й важких травм, особливо переломів.
  • Обходь люки: як правило, вони покриті льодом. Крім того, люки можуть бути погано закріплені, що збільшує ризик  травмування.
  • Ідучи тротуаром, не проходь близько до проїжджої частини дороги. Це небезпечно,  адже є ризик підковзнутися і впасти під колеса автомобіля, що проїжджає.
  • Не перебігай проїжджу частину дороги під час снігопаду та ожеледиці. Пам’ятай, що через ожеледицю значно збільшаться відстань гальмівного шляху.
  • Якщо ти впадеш і через деякий час відчуєш біль у голові й суглобах, нудоту — терміново звернися до лікаря.

Правила пожежної безпеки під час святкування Нового року:

Щоб   свято  не  затьмарилось   пожежею,   необхідно  дотримуватись  таких правил:

  • Ялинка має стояти на стійкій основі.
  • При виявленні несправності святкової ілюмінації (блимання лампочок, іскріння) слід одразу її вимкнути.
  • Не можна прикрашати ялинку целулоїдними іграшками.
  • Дітям забороняється купувати та використовувати піротехнічні засоби: феєрверки, петарди, ракети!
  • Пам’ятай! Щороку збільшується кількість людей, які отримали травми через недотримання правил користування піротехнікою.

Правила протипожежної безпеки

  • Не грайся із сірниками та запальничками.
  • Не запалюй свічки та бенгальські вогні без нагляду.
  • Не залишай іграшки, книжки, одяг біля увімкнених обігрівачів.
  • Не суши речі над газовою плитою.
  • Не пали багать у сараях, підвалах, на горищах.
  • Не вмикай багато електроприладів одночасно: електромережа може згоріти.
  • Обов’язково вимикай електроприлади, коли виходиш із дому. Не тягни за дріт руками, обережно вийми штепсель із розетки.
  • На дачі або в селі не відкривай грубку: від маленької вуглинки, що випаде з неї, може статися пожежа.


Обережно – грип !

  • Не спілкуйтесь із хворими  людьми, дотримуйтесь правил гігієни.

НЕ ЗАБУВАЙТЕ :

Щодня читати.

Будьте добрими, чемними, вихованими, допомагайте рідним.

Здоров’я всім! Щасливого відпочинку!

З Новим  2020 роком та Різдвом Христовим ! ! !

РОЗМАЛЮЙ ЇДАЛЬНЮ

  • 12.09.2019

Оголошуємо конкурс на кращі дитячі малюнки для їдальні. 

Роботи подаються у вигляді кольорових ескізів на форматі А4.
Заявки приймаємо з 11.09 по 22.10.

Члени жюрі виберуть 24.10 найкращі роботи.
А переможці зможуть на осінніх канікулах втілити свої ідеї розмалювавши стіни їдальні.


Режим роботи ВСШ "Сузір я"

  • 28.08.2019

З А Т В Е Р Д Ж У Ю:

В. о. директора Вишгородської

спеціалізованої школи «Сузір’я»

 _____________Л. Б. Федоряченко

 

РЕЖИМ РОБОТИ ВСШ «Сузір’я»

02 вересня 2019 р.

1 урок - 08.00 - 08.35;

2 урок – 08.45 – 09.20;

Харчування 1-ші класи

3 урок – 09.30 – 10.05;

Харчування 2-гі класи

4 урок – 10.15 – 10.50;

Харчування 5-11-ті класи

5 урок -11.00 – 11.35;

6 (1) урок – 11.45 – 12.20;

Харчування 3-4-ті класи

7 (2) урок – 12.30 – 13.05;

8 (3) урок – 13.15 – 13.50;

9 (4) урок – 14.00 – 14.35;

10 (5) урок – 14.45 – 15.20;

11 (6) урок – 15.25 – 16.00;

12 (7) урок – 16.05 – 16.40.

 

З А Т В Е Р Д Ж У Ю:

В. о. директора Вишгородської

спеціалізованої школи «Сузір’я»

 _____________Л. Б. Федоряченко

 

РЕЖИМ РОБОТИ

ВСШ «Сузір’я» у 2019-2020 н. р.

1 урок - 08.00 - 08.45;

2 урок – 08.55 – 09.40;

Харчування 1-ші класи

3 урок – 09.50 – 10.25;

Харчування 2-гі класи

4 урок – 10.35 – 11.20;

Харчування 5-11-ті класи

5 урок -11.30 – 12.15;

6 (1) урок – 12.25 –13.10;

Харчування 3-4-ті класи

7 (2) урок – 13.20 – 14.05;

8 (3) урок – 14.15 – 15.00;

9 (4) урок – 15.10 – 15.55;

10 (5) урок – 16.00 – 16.45;

11 (6) урок – 16.50 – 17.35;

12 (7) урок – 17.40 – 18.20.

 

Увага!!!!!

  • 28.08.2019

ДОРОГІ   ДІТИ,

 ШАНОВНА  БАТЬКІВСЬКА  ГРОМАДО,  ГОСТІ!

Запрошуємо вас на флешмоб, присвячений початку нового 2019-2020 навчального року, який відбудеться

02 вересня 2019 р. о 08 год 00 хв

на подвір’ї школи «Сузір’я». У заході беруть участь учні 1-их, 9-их та 11-их класів.

Радо зустрінемо вас!!!

Адміністрація школи


Батьківські збори 1-их класів.

  • 12.06.2019

До уваги батьків першокласників!

Батьківські збори 1-их класів відбудуться 13.06.2019 р. о 18.00 в приміщеннях класних кімнат.

Адміністрація школи.

Списки учнів ПО КЛАСАМ зарахованих до 1-го 2019-2020 н.р.

  • 10.06.2019

СПИСОК учнів 1-А класу

Класний керівник: Чекаленко Христина Олексіївна

  1. Авдуєва Дар’я Сергіївна
  2. Александрія-Мірзоєва Рамалія Теймурівна
  3. Бурлій Емілія Василівна
  4. Бутяга Варвара Андріївна
  5. Гартман Марія Романівна
  6. Гєра Аліса Сергіївна
  7. Давидович Ірина Володимирівна
  8. Демченко Дар’я Олексіївна
  9. Дударенко Тимофій Іванович
  10. Жеребило Дар’я Ігорівна
  11. Іванцова Єва Євненіївна
  12. Костина Сергій Сергійович
  13. Крамаренко Анатолій Ігорович
  14. Кудлай Андрій Андрійович
  15. Мальон Тимофій Андрійович
  16. Овсяннніков Даніїл Іванович
  17. Овчаренко Макар Сергійович
  18. Остапко Валерія Віталіївна
  19. Очкас Владислав Вадимович
  20. Пищенко Вікторія Вадимівна
  21. Процюк Ростислав Сергійович
  22. Світенок Злата Павлівна
  23. Смовженко Нікіта Артемович
  24. Соколов Гліб Борисович
  25. Стороженко Артур Русланович
  26. Сушко Максим Олександрович
  27. Усик Христина Дмитрівна
  28. Халімончук Марія Юріївна
  29. Хмельницький Олександр Юрійович
  30. Цімох Кирил Іванович
  31. Шаховець Крістіна Вадимівна
  32. Шкапенко Давид Романович


СПИСОК учнів 1-Б класу

Класний керівник: Лисенко Алла Олександрівна

  1. Андрєєва Софія Ігорівна
  2. Баранчук Маша Сергіївна
  3. Бережко Марія Костянтинівна
  4. Бойко Ульяна Володимирівна
  5. Бурлака Варвара Данилівна
  6. Воробей Софія Олександрівна
  7. Гнезділов Георгій Дмитрович
  8. Громова Єва Сергіївна
  9. Дворянчук Богдан Михайлович
  10. Дейнега Вікторія Іванівна
  11. Денделєв Артем Андрійович
  12. Єжов Даніїл Євгенійович
  13. Желновач Дар’я Олегівна
  14. Заєць Ангеліна Владиславівна
  15. Карасьов Захар Іванович
  16. Кіріченко Ілона Сергіївна
  17. Клименко Дарина Миколаївна
  18. Климов Ілля Олександрович
  19. Кобилянський Дмитро Ярославович
  20. Ковалевський Назар Артурович
  21. Лоза Анна Олегівна
  22. Обазим Діана Володимирівна
  23. Панченко Іван Максимович
  24. Поступайло Захар Андрійович
  25. Приходько Мілана Сергіївна
  26. Сарапій Михайло Михайлович
  27. Семеренко Данил Сергійович
  28. Сєрокурова Кіра Артемівна
  29. Тарасович Демид Федорович
  30. Усатюк Вероніка Анатоліївна
  31. Циліцька Ірина Віталіївна
  32. Шевчук Меланія Вадимівна
  33. Шешеня Маргарита Владиславівна
  34. Шматко Світлана Григорівна


СПИСОК учнів 1-В класу

Класний керівник: Скибинська Любов Василівна

  1. Ахметов Владислав Олегович
  2. Бездорожева Дарія Віталіївна
  3. Безпрозванний Ростислав Олександрович
  4. Биченко Аліна Ігорівна
  5. Волинець Олександр Олександрович
  6. Гаврилов Максим Денисович
  7. Галаган Вероніка Віталіївна
  8. Герасименко Кирило Олександрович
  9. Гриненко Руслан Максимович
  10. Гуменюк Матвій Святославович
  11. Деркач Олександр Юрійович
  12. Запоржченко Валерія Вадимівна
  13. Кисіль Олена Григорівна
  14. Ковальчук Марія Олексіївна
  15. Коверко Андрій Олександрович
  16. Ляшенко Матвій Андрійович
  17. Михальчук Катерина Миколаївна
  18. Моргун Сергій Петрович
  19. Морозюк Діана Русланівна
  20. Осіпенко Валерія Володимирівна
  21. Подолянюк Кирило Віталійович
  22. Поліщук Гліб Олексійович
  23. Приходько Єлизавета Сергіївна
  24. Родіонов Тихон Олександрович
  25. Розмаїта Ірина Олександрівна
  26. Салієва Олександра Богданівна
  27. Сендецький Данііл Віталійович
  28. Степенчук Олена Петрівна
  29. Тітов Владислав Антонович
  30. Трященко Яна Владиславівна
  31. Шаповалов Євген Дмитрович
  32. Шевченко Софія Віталіївна
  33. Юхно Єгор Артемович
  34. Якуба Валентина Володимирівна


СПИСОК учнів 1-Г класу

Класний керівник: Почекайлова Анна Олексіївна

  1. Адамович Любомир Олександрович
  2. Бабик Максим Миколайович
  3. Бабкіна Євангеліна Ігорівна
  4. Бандура Варвара Іванівна
  5. Барановська Аріна Олегівна
  6. Блохіна Марія Олегівна
  7. Бобик Назарій Юрійович
  8. Бондаренко Олексій Євгенійович
  9. Гуляєв Іван Юрійович
  10. Десятова Кіра Андріївна
  11. Доля Артем Віталійович
  12. Карпенко Андрій Анатолійович
  13. Кротова Марія Романівна
  14. Лисенко Олександр Володимирович
  15. Маркевич Максим Романович
  16. Нощенко  Олександра Дмитрівна
  17. Онищук Мілана Юріївна
  18. Пазін Андрій Русланович
  19. Палій Максим Віталійович
  20. Пучкова Вікторія Юріївна
  21. Сагай Богдан Максимович
  22. Смолінська Марта  Андріївна
  23. Ткаченко Елеонора Андріївна
  24. Удовиченко Марія Іллівна
  25. Чубач Кирило Олександрович
  26. Шарафутдінов Артем Денисович
  27. Шведов Володимир Віталійович
  28. Шевчук Сава Павлович
  29. Шелест Юлія Вікторівна


СПИСОК учнів 1-Д класу

Класний керівник: Давидок Наталія Анатоліївна

  1. Башкінцев Артем Дмитрович
  2. Бендик Руслан Євгенійович
  3. Волковська Богдана Максимівна
  4. Гончаренко Нікіта Сергійович
  5. Грибінник Мілана Василівна
  6. Грищенко Марина Миколаївна
  7. Дімчогло Іван Миколайович
  8. Іванішина Анна Сергіївна
  9. Іванченко Андрій Вячеславович
  10. Каліновська Анна Леонідівна
  11. Коханич Ярослав Михайлович
  12. Лєбєдєв Дмитро Сергійович
  13. Макаренко Єсенія Максимівна
  14. Макаренко Лев Ігорович
  15. Микитчик Вікторія Валеріївна
  16. Михалко Марія Сергіївна
  17. Нагорний Петро Віталійович
  18. Науменко Ріана Русланівна
  19. Поломошнов Валерій Володимирович
  20. Проява Єлизавета Максимівна
  21. Рогальнікова Дар’я Олексіївна
  22. Салюта Злата Олегівна
  23. Скачков Яромир Євгенійович
  24. Стратонова Євангеліна Євгеніївна
  25. Ткач Олексій Михайлович
  26. Хоменко Костянтин Олександрович
  27. Хохлюк Каміла Сергіївна
  28. Хрустов Максим Михайлович
  29. Цимбалістий Богдан Сергійович
  30. Чулінда Анна Валеріївна
  31. Швидченко Анна Ярославівна


СПИСОК учнів 1-Е класу (ОТ «Росток»)

Класний керівник: Походощук Тетяна Миколаївна

  1. Акаєва Ельмаз Сейранівна
  2. Волков Нікіта Олександрович
  3. Галинська Даніела Романівна
  4. Гирич Аріна Олексіївна
  5. Голездренко Антон Олександрович
  6. Головаченко Тимофій Володимирович
  7. Деміденко Анастасія Олександрівна
  8. Денисенко Максим Денисович
  9. Дімітріу Михайло Сергійович
  10. Довгань Злата Костянтинівна
  11. Жадан  Тимур Ілліч
  12. Жуков Володимир Олександрович
  13. Жуланов Крістіан Вадимович
  14. Йолкін Микола Олександрович
  15. Кайдановська Поліна Григорівна
  16. Кочемасов Велізар Генадійович
  17. Мартиненко Варвара Олександрівна
  18. Мєханошин Ерік Михайолович
  19. Москаленко Анатолій Григорович
  20. Назарук Крістіна Андріївна
  21. Петракова Варвара Денисівна
  22. Розпутній Олександр Олександрович
  23. Савицький Олексій Дмитрович
  24. Селезньова Анна Олександрівна
  25. Семенова  Олександра Віталіївна
  26. Слугін Володимир Артемович
  27. Субота Дамір Сергійович
  28. Ткаченко Ярослав Андрійович
  29. Чернишова Ксенія Андріївна
  30. Шевченко Уляна Андріївна


СПИСОК учнів 1-Ж класу (ОТ «Росток»)

Класний керівник: Сідова Світлана Миколаївна

  1. Артюхов Назар Іванович
  2. Бень Роман Олегович
  3. Брагарник Михайло Дмитрович
  4. Буренок Тимофій Олександрович
  5. Єрмоленко Мирон Дмитрович
  6. Календюк Ілля Юрійович
  7. Ковальова Марта-Олена Олександрівна
  8. Коновалова Аліна Ігорівна
  9. Корніцький Степан Романович
  10. Кудрук Злата Михайлівна
  11. Кунашук Марія Олегівна
  12. Кунашук Софія Олегівна
  13. Лужанська Мілана Олександрівна
  14.  Мазепа Адріана Олександрівна
  15. Мазур Вероніка Михайлівна
  16. Манукян Ерік Айкович
  17. Матвієнко Марія Олександрівна
  18. Махорт Тимофій Олександрович
  19. Мєдвєдєва Марія Станіславівна
  20. Парибак Тимофій Сергійович
  21. Пащенко Аріна Артемівна
  22. Ромов Ілля Ігорович
  23. Саранчук Злата Павлівна
  24. Сізов Григорій Андрійович
  25. Скорик  Гліб Олександрович
  26. Степанов Арман Олександрович
  27. Ткач Тетяна Олександрівна
  28. Фоменко Дарина Андріївна
  29. Чижов Кірілл Олександрович
  30. Шевченко Марк Віталійович
  31. Штучний Матвій Вікторович

Список учнів зарахованих до 1-го класу 2019-2020 н.р.

  • 03.06.2019

Список учнів, зарахованих до 1-го класу Вишгородської спеціалізованої школи «Сузіря»

2019-2020 навчальний рік

Наказ № 29-У від 03.06 2019 р.

№ з/п

ПІБ

1

Халімончук Марія Юріївна

2

Кобилянський Дмитро Ярославович

3

Биченко Аліна Ігорівна

4

Бондаренко Олексій Євгенійович

5

Воробей Софія Олександрівна

6

Десятова Кіра Андріївна

7

Юхно Єгор Артемович

8

Жеребило Даря Ігорівна

9

Деркач Олександр Юрійович

10

Денделєв Артем Андрійович

11

Безжорожева Дарія Віталіївна

12

Науменко Ріана Русланівна

13

Хоменко Костянтин Олександрович

14

Макаренко Єсенія Максимівна

15

Кротова Марія Романівна

16

Подолянюк Кирило Віталійович

17

Удовиченко Марія Іллівна

18

Степенчук Олена Петрівна

19

Остапко Валерія Віталіївна

20

Баранчук Маша Сергіївна

21

Бойко Ульяна Володимирівна

22

Костина Сергій Сергійович

23

Климов Ілля Олександрович

24

Ковальчук Марія Олексіївна

25

Волковська Богдана Максимівна

26

Шешеня Маргарита Владиславівна

27

Смолінська Марта  Андріївна

28

Очкас Владислав Вадимович

29

Коханич Ярослав Михайлович

30

Дімітріу Михайло Сергійович

31

Бабкіна Євангеліна Ігорівна

32

Процюк Ростислав Сергійович

33

Скачков Яромир Євгенійович

34

Фоменко Дарина Андріївна

35

Рогальнікова Даря Олексіївна

36

Кудлай Андрій Андрійович

37

Парибак Тимофій Сергійович

38

Барановська Аріна Олегівна

39

Михальчук Катерина Миколаївна

40

Герасименко Кирило Олександрович

41

Усик Христина Дмитрівна

42

Лєбєдєв Дмитро Сергійович

43

Артюхов Назар Іванович

44

Лисенко Олександр Володимирович

45

Грищенко Марина Миколаївна

46

Дейнега Вікторія Іванівна

47

Нощенко  Олександра Дмитрівна

48

Семенова  Олександра Віталіївна

49

Трященко Яна Владиславівна

50

Салюта Злата Олегівна

51

Мартиненко Варвара Олександрівна

52

Іванченко Андрій Вячеславович

53

Хрустов Максим Михайлович

54

Осіпенко Валерія Володимирівна

55

Мазур Вероніка Михайлівна

56

Соколов Гліб Борисович

57

Чулінда Анна Валеріївна

58

Грибінник Мілана Василівна

59

Палій Максим Віталійович

60

Поліщук Гліб Олексійович

61

Кисіль Іван Григорович

62

Голездренко Антон Олександрович

63

Сушко Максим Олександрович

64

Бандура Варвара Іванівна

65

Цимбалістий Богдан Сергійович

66

Родіонов Тихон Олександрович

67

Сєрокурова Кіра Артемівна

68

Шевченко Марк Віталійович

69

Бабик Максим Миколайович

70

Моргун Сергій Петрович

71

Кіріченко Ілона Сергіївна

72

Галаган Вероніка Віталіївна

73

Салієва Олександра Богданівна

74

Дімчогло Іван Миколайович

75

Єжов Даніїл Євгенійович

76

Лоза Анна Олнгівна

77

Бендик Руслан Євгенійович

78

Андрєєва Софія Ігорівна

79

Ахметов Владислав Олегович

80

Буренок Тимофій Олександрович

81

Москаленко Анатолій Григорович

82

Доля Артем Віталійович

83

Швидченко Анна Ярославівна

84

Приходько Єлизавета Сергіївна

85

Скорик  Гліб Олександрович

86

Коновалова Аліна Ігорівна

87

Розмаїта Ірина Олександрівна

88

Тарасович Демид Федорович

89

Брагарник Михайло Дмитрович

90

Гартман Марія Романівна

91

Матвієнко Марія Олександрівна

92

Давидович Ірина Володимирівна

93

Жуланов Крістіан Вадимович

94

Овсяннніков Даніїл Іванович

95

Хохлюк Каміла Сергіївна

96

Волков Нікіта Олександрович

97

Дударенко Тимофій Іванович

98

Шевченко Софія Віталіївна

99

Шевчук Сава Павлович

100

Крамаренко Анатолій Ігорович

101

Деміденко Анастасія Олександрівна

102

Якуба Валентина Володимирівна

103

Васечка Святослав Костянтинович

104

Пучкова Вікторія Юріївна

105

Запоржченко Валерія Вадимівна

106

Пазін Андрій Русланович

107

Громова Єва Сергіївна

108

Бобик Назарій Юрійович

109

Приходько Мілана Сергіївна

110

Усатюк Вероніка Анатоліївна

111

Шевченко Уляна Андріївна

112

Волинець Олександр Олександрович

113

Семеренко Данил Сергійович

114

Клименко Дарина Миколаївна

115

Савицький Олексій Дмитрович

116

Пищенко Вікторія Вадимівна

117

Ткач Олексій Михайлович

118

Ткач Тетяна Олександрівна

119

Маркевич Максим Романович

120

Адамович Любомир Олександрович

121

Шелест Юлія Вікторівна

122

Шевчук Меланія Вадимівна

123

Єрмоленко Мирон Дмитрович

124

Манукян Ерік Айкович

125

Довгань Злата Костянтинівна

126

Кайдановська Поліна Григорівна

127

Денисенко Максим Денисович

128

Ткаченко Елеонора Андріївна

129

Гнезділов Георгій Дмитрович

130

Хмельницький Олександр Юрійович

131

Селезньова Анна Олександрівна

132

Штучний Матвій Вікторович

133

Карпенко Андрій Анатолійович

134

Александрія-Мірзоєва Рамалія Теймурівна

135

Ковальова Марта-Олена Олександрівна

136

Башкінцев Артем Дмитрович

137

Авдуєва Даря Сергіївна

138

Степанов Арман Олександрович

139

Світенок Злата Павлівна

140

Кочемасов Велізар Генадійович

141

Гончаренко Нікіта Сергійович

142

Коверко Андрій Олександрович

143

Демченко Даря Олексіївна

144

Кунашук Марія Олегівна

145

Кунашук Софія Олегівна

146

Петракова Варвара Денисівна

147

Слугін Володимир Артемович

148

Назарук Крістіна Андріївна

149

Блохіна Марія Олегівна

150

Чернишова Ксенія Андріївна

151

Іванцова Єва Євненіївна

152

Чубач Кирило Олександрович

153

Желновач Даря Олегівна

154

Гирич Аріна Олексіївна

155

Мєдвєдєва Марія Станіславівна

156

Бень Роман Олегович

157

Карасьов Захар Іванович

158

Саранчук Злата Павлівна

159

Сарапій Михайло Михайлович

160

Мєханошин Ерік Михайолович

161

Головаченко Тимофій Володимирович

162

Гаврилов Максим Денисович

163

Гуляєв Іван Юрійович

164

Стороженко Артур Русланович

165

Махорт Тимофій Олександрович

166

Гєра Аліса Сергіївна

167

Жуков Володимир Олександрович

168

Безпрозванний Ростислав Олександрович

169

Галинська Даніела Романівна

170

Кудрук Злата Михайлівна

171

Акаєва Ельмаз Сейранівна

172

Михалко Марія Сергіївна

173

Овчаренко Макар Сергійович

174

Поломошнов Валерій Володимирович

175

Тітов Владислав Антонович

176

Мальон Тимофій Андрійович

177

Шведов Володимир Віталійович

178

Гуменюк Матвій Святославович

179

Гриненко Руслан Максимович

180

Чижов Кірілл Олександрович

181

Панченко Іван Максимович

182

Лужанська Мілана Олександрівна

183

Микитчик Вікторія Валеріївна

184

Морозюк Діана Русланівна

185

Каліновська Анна Леонідівна

186

Ляшенко Матвій Андрійович

187

Макаренко Лев Ігорович

188

Бутяга Варвара Андріївна

189

Смовженко Нікіта Артемович

190

Шкапенко Давид Романович

191

Цімох Кирил Іванович

192

Проява Єлизавета Максимівна

193

Жадан  Тимур Ілліч

194

Бурлака Варвара Данилівна

195

Йолкін Микола Олександрович

196

Шаповалов Євген Дмитрович

197

Циліцька Ірина Віталіївна

198

Стратонова Євангеліна Євгеніївна

199

Заєць Ангеліна Владиславівна

200

Сізов Григорій Андрійович

201

Субота Дамір Сергійович

202

Пащенко Аріна Артемівна

203

Нагорний Петро Віталійович

204

Онищук Мілана Юріївна

205

Сендецький Данііл Віталійович

206

Громадюк Анна Тарасівна

207

Іванішина Анна Сергіївна

208

Шарафутдінов Артем Денисович

209

Ковалевський Назар Артурович

210

Календюк Ілля Юрійович

211

Шаховець Крістіна Вадимівна

212

Мазепа Адріан Олександрівна

213

Дворянчук Богдан Михайлович

214

Ромов Ілля Ігорович

215

Сагай Богдан Максимович

216

Розпутній Олександр Олександрович

217

Бережко Марія Костянтинівна

218

Обазим Діана Володимирівна

219

Ткаченко Ярослав Андрійович

220

Шматко Світлана Григорівна

221

Бурлій Емілія Василівна

222

Корніцький Степан Романович

 

 

 

 

 

 

 

 

До уваги батьків майбутніх першокласників!

  • 15.05.2019

ДО   УВАГИ  

БАТЬКІВ   МАЙБУТНІХ   ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

 

Батьківські збори відбудуться  

06 червня 2019 р.

(четвер)

о 18 год  00 хв

 у Вишгородській спеціалізованій школі «Сузір’я»

(в приміщенні актової зали).

Увага! Режим роботи школи 11 травня 2019 р.

  • 10.05.2019