Випускний вечір "Сузір'я"

  • 05.07.2021
29 червня 2021 року відбувся особливий день для учнів нашої школи - випускний вечір.
Доти вони йшли однією стежкою, тепер їхні дороги розійдуться. Цього вечора кожен присутній зрозумів, що діти виросли.
Учні певний час йшли разом з класними керівниками Горбач Оксаною Михайлівною, Дмитренко Надією Сергіївною та Донцовою Наталією Миколаївною, які, як би то не було важко прощатися, але разом з батьками організували справжнє свято. Випускники показали напрацьований плід спільної праці - вишукані вальси. Батьки теж не залишились осторонь і вирішили привітати дітей власними силами. Вони підготували танці під керівництвом своїм дітей Єгорової Анжели та Волошина Дениса. В знак подяки діти їм сказали зворушливі слова.
За традицією директор школи Горгота Олеся Богданівна привітала випускників та вручила їм свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти, а також золоті медалі Лактіоновій Анастасії, Лещенко Ірині та Москальовій Софії.
Випускники висловили подяку вчителям за роки навчання.
На завершення свята випускниця Колісніченко Олександра заспівала запальну пісню "Випускний", приспів якої співала разом з іншими випускниками.
Залишається лише побажати випускникам попутнього вітру, досягнення поставлених цілей та задоволення від обраної професії!