У "Сузір'ї" відбулися обласні майстер-класи з іноземних мов

  • 15.12.2020

10 грудня 2020р. на  базі Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір’я» були проведені обласні майстер-класи з німецької та англійської мов для слухачів обласних курсів підвищення кваліфікації при КНЗКОР КОІПОПК за участю вчителів німецької мови Хоменко Ю.С. та англійської мови Швець Н.В.

Тема майстер-класу  учителя англійської мови  Швець  Н.В. «Формування соціокультурної компетенції на уроках літератури  та культурознавства англомовних країн з використанням художніх фільмів» була присвячена основним напрямкам та шляхам формування даної компетенції у процесі вивчення іноземних мов. Було визначено основні методи підвищення мотивації учнів , а також їхньої зацікавленості у використанні набутих знань у реальному житті. На прикладі використання художніх фільмів, як засобу формування соціокультурної компетенції, було запропоновано низку вправ, які сприяють кращому засвоєнню навчального матеріалу під час уроку. Поняття «соціокультурна компетенція» включає розвиток навичок учнів у всіх видах мовленнєвої діяльності: аудіюванні, читанні, говорінні, письмі. Крім того, це один із найважливіших факторів у процесі вивчення іноземних мов.

Хоменко Ю.С. провела обласний майстер- клас для вчителів німецької мови на тему «Використання    мультимедійних     технологій на уроках німецької мови». На занятті було розглянуто актуальність питання в сьогоденні, види презентацій та їх використання. Вчитель Хоменко Ю.С. ознайомила колег з різними програмами створення презентацій, методикою їх наповнення. Було представлено деякі способи цікавих, успішних і сучасних презентацій, а також розповсюджені помилки їх створення. Учасників майстер-класу ознайомили  із «швидкими» презентаціями.
Вчителі ділилися досвідом використання мультимедійних технологій. Інформація, запропонована вчителем ХоменкоЮ.С., для багатьох була новою і корисною.
Були представлені допоміжні сервіси для використання в роботі, пошуку зображень, аудіо-, відео-, збереження готових власних презентацій в «хмарах».

Обидва майстер-класи були проведені на високому професійному рівні, з використанням сучасних технологій. Обрані теми є актуальними, корисними як для вчителів іноземних мов, так і для всіх учасників навчального процесу. Креативність, творче натхнення, самовдосконалення – характерні риси вчителів іноземних мов Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір’я».