Саморобки з овочів та фруктів

  • 29.11.2018
  • Анастасия Молокова
  • zhivchik.ua

Вироби з овочів та фруктів не тільки апетитно виглядають, але ще й розвивають фантазію. Вам залишається тільки відкрити холодильник та відпустити свою уяву на волю. З фруктів та овочів Ви можете отримати забавні фігурки тварин чи людей. Вони можуть стати іграшками для дітей або ж милими подарунками. Крім того, таку саморобку завжди можна з'їсти.

Отже, починаємо!

Їжачок з груші

Цей милий і зовсім не колючий їжачок можна зробити з груші відповідного розміру і форми. Також для його виготовлення знадобляться шипи мигдалю або шматочки зубочисток, родзинки і зацукрована або коктейльна вишня.


Робиться він наступним чином: спочатку груша очищується від шкірки і збризкуюється лимонним соком, щоб її поверхня не пожовкла. При бажанні можна залишити зелену шкірку. Груша розрізається на дві рівні половинки і зрізається кінчик кожної з них. В опуклу частину груші встромляються шматочки зубочистки або шипи мигдалю, що зображують голки. З двох невеликих родзинок робляться очі їжачка, а в якості носа служить вишня.


Пацючок з редьки

Цей забавний пацючок дуже схожий на улюбленця старухи Шапокляк. Для його виготовлення знадобляться: довга біла редька з бадиллям, одна редиска, оливки, капустяне листя (або листя салату), зубочистки і кухонний ніж.


Редьку миють, висушують і видаляють більшість листя окрім того, яке буде зображати хвіст нашого щура. Таким же чином, видаляючи зайве, формують вусики з корінців редьки. Потім обрізають передню частину редьки (з гострим кінцем), і закріплюють за допомогою зубочистки велику редиску. Можна також увіткнути кілька зубочисток, імітуючи волоски щурячої мордочки. У районі голови звіра роблять надсічки і вставляють в них капустяні або салатні листя. Також необхідно зробити оченята - оливку розрізають на кружечки і встромляють їх у редьку за допомогою зубочистки, а зі шматочків редиски роблять брови.


Мишка з груші

З груші можна зробити й симпатичну мишку. Нам знадобиться груша, гарбузове насіння та шматок дроту.


У тому місці, де будуть розташовуватися вуха мишки, роблять надсічки і відгинають надрізані шматочки трохи назад. Треба робити це акуратно, щоб не надломити тендітну шкірку груші. На гарбузовому насінні малюють зіниці чорним маркером і, зробивши надрізи в місці розташування очей, вставляють насіння в грушу. В задню частину груші вставляють провід, який буде імітувати хвіст звіра.


Чоловічки з яблук

А з яблук можна зробити цілу компанію веселих чоловічків. Для їх виготовлення знадобляться яблука і яблучне насіння, зубочистки і кухонний ніж. Беруть одне велике яблуко і одне яблуко розміром поменше. Маленьке яблуко ставлять на більший плід і скріплюють їх за допомогою зубочистки. Таким чином, отримують тулуб чоловічка. З яблука вирізають чотири овальних кружечки і прикріплюють їх внизу тулуба у вигляді ніг. Ще два шматочки яблука кріплять з боків - це будуть руки. Маленьке яблуко треба розрізати навпіл і одну половинку прикріпити на голову у якості капелюху. З яблучного насіння зробіть очі та ніс, а рот можна вирізати прямо з яблука або взяти шматочок фрукта і прикріпити його зубочисткою.


Сороконіжка з банану

Розріжте банан уздовж і зробіть голівку з трьох горішків. З обох сторін покладіть родзинки – з них вийдуть ніжки. Ось Ви й отримали сороконіжку!